بازنشستگي bazneshaste
 
قوانين و مقررات ، اخبارها و گزارشات مربوط به بازنشسته و بازنشستگي

از امام صادق (ع) که رسول خدا (ص) فرمود:ازتجلیل خدا است احترام کردن به مسلمان سپید موی
 
نوشته شده در تاريخ دوشنبه یازدهم بهمن ۱۳۸۹ توسط اردستاني رستمي

به گزارش پایگاه خبری منابع انسانی ایران به نقل از ايلنا، مديرعامل صندوق تامين‌اجتماعي تجميع بيمه‌ تكميلي بازنشستگان را از برنامه‌هاي سال آينده صندوق تأمين‌اجتماعي برشمرد و گفت: درصورت فراهم شدن شرايط و هماهنگي ساير صندوق‌هاي بازنشستگي، امكان تجميع بيمه تكميلي بازنشستگان تأمين‌اجتماعي و ساير صندوق‌ها نيز وجود دارد.
رحمت‌ا... حافظي در جلسه‌اي با رؤساي كانون‌هاي بازنشستگان تأمين‌اجتماعي تجميع بيمه تكميلي بازنشستگان را منجر به صرف هزينه كمتر و دريافت خدمات مناسب‌تر دانست و افزود: درحال‌حاضر به دليل پراكندگي قراردادهاي بيمه تكميلي در استان‌ها مشكلات و نارضايتي‌هايي به وجود آمده است كه از سال آينده نسبت به هماهنگي و انعقاد قرارداد مشترك اقدام مي‌شود.
حافظي از انجام مذاكره با فروشگاه‌هاي مختلف براي دريافت سبدكالاي بازنشستگان خبر داد و افزود:‌ ارائه سبد كالا به بازنشستگان با هماهنگي وزيررفاه انجام شده است. براي خريد كالا نيز به دنبال دريافت اجناس با كيفيت و قيمت مناسب هستيم و درصورت نياز كارت خريد كالا در اختيار بازنشستگان قرار مي‌دهيم تا به انتخاب خود كالاي موردنيازشان را دريافت كنند.
وي از بازنگري در طرح پزشكان معين خبر داد و گفت: پس از بررسي اين طرح و رفع مشكلات و استفاده از تجربيات قبلي طرح جديد به اجرا درمي‌آيد.
مديرعامل صندوق تأمين‌اجتماعي در ادامه بر هماهنگي كامل اين صندوق با جامعه بازنشستگان و كارگران تأكيد كرد و گفت: ما خود را مدافع حقوق كارگران و بازنشستگان مي‌دانيم و در همه تصميم‌گيري‌ها منافع آنان در اولويت اصلي قرار دارد.
حافظي مراجعات غيرضروري به مراكز درماني تأمين‌اجتماعي را از مشكلات حوزه درمان تأمين‌اجتماعي برشمرد و افزود:‌ براي رفع اين مشكل همفكري و مشورت با نمايندگان كارگران و بازنشستگان انجام مي‌شود و درصورت موافقت و همراهي كارگران و بازنشستگان اقداماتي براي جلوگيري از مراجعه غيرضروري انجام خواهد شد.
در ادامه اين جلسه نيز رئيس كانون بازنشستگان تأمين‌اجتماعي و رؤساي كانون‌هاي بازنشستگان تأمين‌اجتماعي استان‌هاي تهران، همدان، آذربايجان‌شرقي، گيلان، مركزي، خوزستان، مازندران، فارس و اصفهان نيز در سخنان جداگانه‌اي به بيان خواسته‌ها و مشكلات مرتبط با استان خود پرداختند.
برگزاري ديدارهاي منظم با بازنشستگان، افزايش حقوق بازنشستگان در سال آينده، افزايش حق اولاد و مسكن بازنشستگان تامين اجتماعي همانند ساير صندوق‌ها، برگزاري سفرهاي زيارتي و سياحتي بازنشستگان، تسريع در ساخت خانه‌هاي مهر بازنشستگان، جذب پزشك براي درمانگاه‌هاي اسدآباد وتويسركان، افزايش وديعه كانون‌هاي بازنشستگي، پرداخت وام به مستمري بگيران، جذب پزشك متخصص در بيمارستان امام خميني(ره) اراك، تسريع در احداث ساختمان جديد بيمارستان قائم‌شهر و برخورد قاطع با دريافت زيرميزي از مهم‌ترين مباحث مطرح شده در اين جلسه بود كه حافظي بر پيگيري خواسته‌هاي كانون‌هاي بازنشستگان تأكيد كرد.


.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • دانلود فیلم
  • قالب وبلاگ